DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Bezpečnosť a ochrana zdravia
- Hasiace prístroje
- 1 kg hasiaci prístroj bez rukoväte
1 kg hasiaci prístroj bez rukoväte
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
1 kg hasiaci prístroj bez rukoväte3-7 dní25,12 €20,42 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktický hasiaci prístroj je nevyhnutným prvkom v každom motorovom vozidle a nielen. Výrobok sa vyznačuje mimoriadnou účinnosťou a rýchlosťou hasenia, ako aj jednoduchou obsluhou - vďaka tomu môže prvok ľahko použiť každý. Hasiaci prístroj je možné na špecializovaných miestach mnohokrát dopĺňať, čo zaisťuje dlhú životnosť.
Vlastnosti a výhody
Praktický hasiaci prístroj je ideálny na ochranu osobných áut, motorových a plachetníc, karavanov a ďalších. Hasiaci prístroj vám umožní rýchlo uhasiť požiar, čo je nevyhnutné v každom motorovom vozidle a nielen. Prvok sa veľmi ľahko používa, takže ho môže ľahko ovládať každý. Produkt môžete na špecializovaných miestach mnohokrát doplniť, takže vám bude slúžiť dlhú dobu. Povrch predmetu je pokrytý odolným náterom, ktorý je vysoko odolný voči vonkajším faktorom a UV žiareniu. Intenzívna červená farba uľahčuje nájdenie hasiaceho prístroja v preplnenom kufri auta. V našej ponuke nájdete aj ďalšie autodoplnky.
- Povinná výbava auta
- Rýchle a efektívne hasenie
- Znovu naplniteľné
- Hasiaci prístroj sa ľahko a ergonomicky používa; účinný pri hasení
Technické špecifikácie
| Typ balenia | Ks. |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 255 mm |
| Šírka produktu | 85 mm |
| Výška produktu | 85 mm |
| Typ hasiaceho prístroja | CO2 |
| Pracovný tlak | 14 bar |
| Čas vyprázdňovania | 16 sek |
| Požiarne triedy pre hasiace prístroje | Požiare triedy 21B a C |
| Nabíjateľné | Nabíjateľné |
| Hmotnosť produktu | 12 g |
| Kód produktu | 5907620600021 |

1850 + recenzí








