DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavebné zariadenie
- Stavebné miešačky
- Altrad Superior 190 180 l 1100 W miešačka betónu
Altrad Superior 190 180 l 1100 W miešačka betónu
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Altrad Superior 190 180 l 1100 W miešačka betónu3-7 dní556,17 €452,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktickú miešačku betónu úspešne využijete na akomkoľvek stavenisku. Tento nástroj bude skvelý na prípravu betónových zmesí, vápenných a cementových mált. Výrobok je vyrobený z uhlíkovej ocele, ktorá sa vyznačuje predovšetkým mechanickou pevnosťou - to predlžuje možnú dobu jeho používania.
Vlastnosti a výhody
Vďaka praktickej miešačke betónu ľahko pripravíte betónovú zmes, vápennú či cementovú maltu. Náradie je vyrobené z materiálu, ktorý je obzvlášť odolný a mechanicky pevný - uhlíková oceľ. Je tiež odolný voči škodlivým vplyvom rôznych chemikálií, čo predlžuje jeho životnosť. Výrobok sa vyznačuje aj jednoduchým a pohodlným používaním - má koliesko s nožnou brzdou, ktorá umožňuje zastaviť prvok bez použitia rúk. Povrch domiešavača betónu bol natretý práškovou farbou, vďaka čomu je odolný voči vyblednutiu na slnku. V našej ponuke nájdete aj ďalšie nástroje, ktoré určite skvalitnia prácu na vašej stavbe.
- Liatinový veniec
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Altrad |
| Hĺbka produktu | 1295 mm |
| Šírka produktu | 735 mm |
| Výkon vo wattoch | 1100 W |
| Napájacie napätie | 230 V |
| Miešacia kapacita | 180L |
| Rýchlosť otáčania bubna | 23 ot./min |
| Farba | Oranžová |
| Materiál | uhlíková oceľ |
| Kód produktu | 5908280849775 |

1850 + recenzí








