DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavebné zariadenie
- Rebríky
- Bayersystem Eco 5-stupňový domáci rebrík, 120 kg
Bayersystem Eco 5-stupňový domáci rebrík, 120 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bayersystem Eco 5-stupňový domáci rebrík, 120 kg3-7 dní56,97 €46,31 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
V byte sa vám určite bude hodiť aj domáci rebrík – umožní vám dostať sa do vyšších častí miestností, čo je často nevyhnutné pri rekonštrukciách či každodennom živote. Model vyrobený z hliníka sa vyznačuje výbornou životnosťou a odolnosťou voči zaťaženiu pri zachovaní ľahkosti konštrukcie.
Vlastnosti a výhody
Domáci rebrík určite poslúži pri rôznych renovačných, dokončovacích a opravárenských prácach, ako aj pri kutilských činnostiach. Vďaka nemu dosiahnete na vyššie police, postaráte sa o inštalácie pod stropom či natriete stropy. Rebrík vyrobený z hliníka je ľahký, takže jeho presun z jedného miesta na druhé je mimoriadne jednoduchý. Tento materiál sa tiež vyznačuje výbornou životnosťou a odolnosťou voči záťaži a mechanickému poškodeniu – takže si môžete užívať pocit bezpečia pri práci vo výškach. V našom sortimente nájdete aj ďalšie modely rebríkov, takže si môžete vybrať produkt, ktorý dokonale vyhovuje vašim potrebám.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rebrík |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Bayersystem |
| Výška platformy | 1010 mm |
| Výška v rozloženom stave | 1,61 m |
| Výška v zloženom stave | 1,71 m |
| Počet priečok/krokov | 5 |
| Maximálne zaťaženie | 120 kg |
| Hmotnosť produktu | 4,1 kg |
| Materiál | Hliník a oceľ |
| Kód produktu | 5907666201794 |

1850 + recenzí








