DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavebné zariadenie
- Rebríky
- Bayersystem hliníkový rebrík 120 kg 4 stupne
Bayersystem hliníkový rebrík 120 kg 4 stupne
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bayersystem hliníkový rebrík 120 kg 4 stupne3-7 dní35,57 €28,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tu prezentovaný rebrík Bayersystem je výrobok s malým počtom schodíkov, preto je určený na prácu v bytoch, domoch a domácnostiach. Rebrík je vyrobený z hliníka, vďaka čomu je odolný, pevný a odolný voči viacnásobnému poškodeniu. Smer otvárania je striedavý, vďaka čomu je rebrík stabilný.
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte rebrík, ktorý dobre poslúži pri vykonávaní menších rekonštrukčných prác v byte v paneláku, dome alebo v jeho okolí - v rámci celej domácnosti - vyberte si produkt značky Bayersystem. Vďaka krátkej dĺžke a počtu schodov, ako aj širokému smeru otvárania je rebrík pevný a stabilný. Je vyrobený z hliníka, čo zaručuje jeho trvácnosť, odolnosť voči mnohým druhom poškodenia a jednoduchú údržbu. Rebrík sa neštiepi ani nehrdzavie a bude vám slúžiť mnoho rokov. Rozsiahla ponuka našej predajne zahŕňa aj rebríky iných značiek a veľkostí, takže si jednoducho vyberiete ten správny pre vaše potreby a zrealizujete rýchlu a bezproblémovú renováciu.
- Pracovný rozsah (maximálna pracovná výška): 278 cm
- Stabilné a bezpečné
- Odolné voči poškodeniu
- Široká škála aplikácií
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Bayersystem |
| Maximálna výška | 2,78 m |
| Výška platformy | 780 mm |
| Typ rebríka | Nastaviť |
| Počet priečok/krokov | 4 |
| Maximálne zaťaženie | 120 kg |
| Materiál | hliník |
| Kód produktu | 5907666201787 |

1850 + recenzí









