DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Beko BCBIS17300KSBMPS parná rúra + pyrolýza
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beko BCBIS17300KSBMPS parná rúra + pyrolýza3-7 dní627,54 €510,20 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nová verzia rúry Beko v rade DeepBlack - sýta čierna, ktorá zapadá do najnovších dizajnových trendov. Pečenie s parou. Možnosť zdravého pečenia. Zabezpečuje, aby si upečené jedlo udržalo primeranú úroveň vlhkosti. Vo chvíľach vhodne naprogramovaných pre zvolený program podporuje pečenie para, ktorá uniká zo špeciálnych otvorov. Vodu potrebnú na fungovanie funkcie si jednoducho doplníte sami. Vaše jedlo bude šťavnaté, ale chrumkavé, aj keď zvolíte vysoké teploty, aby ste skrátili čas pečenia. Para je ideálna na získanie lesklej kôrky/kôrky chleba alebo iného pečiva. Okrem toho je vnútro chleba mäkšie a nadýchanejšie v porovnaní s bežným pečením. Horúce čistenie 120-minútový pyrolytický čistiaci program spáli odolné škvrny na popol pri teplote 430°C. Zvyšky po programe sa dajú ľahko odstrániť handričkou bez použitia akýchkoľvek čistiacich prostriedkov. Teleskopické vodidlá umožňujú jednoduchú a pohodlnú obsluhu rúry. Vďaka nim môžete plech nielen rýchlo, ale aj bezpečne zasunúť do a z komory na pečenie. Vďaka teleskopickým vodidlám môžete podnos s horúcim jedlom vysunúť bezpečne a jednoducho a predídete tak náhodnému popáleniu. Mäkké a bezpečné zatváranie dverí. Vďaka novému dizajnu pántov fungujú dvierka v tejto rúre Beko hladko, jemne a ticho – bez buchnutia a zbytočného hluku.
Vlastnosti a výhody
- Pečenie s parou
- Pyrolytické čistenie
- 3D pečenie
- Teleskopické vodidlá
- Soft Door™
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rúra |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Beko |
| Dĺžka kábla | 1,3 m |
| Veľkosť | Slobodný |
| Hĺbka (cm) | 56,7 cm |
| Hĺbka vybrania | 600 mm |
| šírka (cm) | 59,4 cm |
| Šírka vybrania | 600 mm |
| výška (cm) | 59,5 cm |
| Výška vybrania | 600 mm |
| Samočistiaci typ | Pyrolýza |
| séria | b300 |
| Spôsob montáže | Vstavaný |
| Typ dverí | S jemným zatváraním |
| Typ grilu | Gril s variabilnou reguláciou teploty, pečenie po celej ploche |
| Typ rúry | Multifunkčné pyrolytické |
| Typ zasklenia | Štvorité zasklenie |
| Typ regulátora teploty | Rotačné |
| Typ napájania | Elektrické |
| Funkcie | Multifunkčné, rozmrazovanie, konvekcia, konvenčné pečenie, 3D pečenie, elektrický gril, konvekcia s oválnym ohrievačom, eko konvekcia s oválnym ohrievačom, pyrolytické čistenie, spodný ohrev |
| Energetická trieda | A+ |
| Počet funkcií | 9 |
| Počet políc | 3 |
| Maximálna prevádzková teplota | 280 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | 40 °C |
| Výstupný výkon | 3300 W |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Názov/číslo modelu | BCBIS17300KSBMPS DeepBlack Steam + Pyrolýza |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 36,04 kg |
| Kód produktu | 8690842645037 |

1850 + recenzí










