DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavebné zariadenie
- Stavebné miešačky
- Betoniarka Altrad Expert 130K
Betoniarka Altrad Expert 130K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Betoniarka Altrad Expert 130K3-7 dní333,95 €271,50 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Miešačka na betón je univerzálne mechanické zariadenie určené na miešanie rôznych druhov materiálov ako je betón, omietka alebo omietka. Vďaka použitiu miešačky betónu môžete ľahko vykonávať mnohé stavebné práce. Telo prístroja je vyrobené z práškovo lakovanej ocele, vďaka čomu má dlhú životnosť.
Vlastnosti a výhody
Prezentovaný výrobok je miešačka betónu, čo je mechanické zariadenie podporujúce stavebné práce. Jeho použitie uľahčí montáž stavebných konštrukcií a miešanie rôznych druhov mált pri sanácii. Je vhodný aj na vytváranie betónu, poterov a podobných výrobkov. Použitie takéhoto zariadenia vám umožní získať dokonale rozdrvenú a rovnomernú hmotu - omietku, betón alebo sadru. Konštrukcia miešačky betónu je vyrobená z ocele. Jeho profil je ergonomický, takže jeho používanie je pohodlné a efektívne - veľká nádoba umožňuje rýchlo spracovať väčšie množstvo materiálu ako v prípade alternatívnych produktov. Oceľ bola ošetrená práškovým nástrekom, takže miešačka betónu zostáva dlho odolná a originálneho vzhľadu.
- Liatinový veniec
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Altrad |
| Hĺbka produktu | 1180 mm |
| Šírka produktu | 650 mm |
| Výška produktu | 1245 mm |
| Výkon vo wattoch | 700 W |
| Napájacie napätie | 230 V |
| Miešacia kapacita | 130L |
| Úroveň hluku | 85 dB(A) |
| Rýchlosť otáčania bubna | 23 ot./min |
| Farba | Oranžová |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Práškové lakovanie |
| Kód produktu | 5908280849713 |

1850 + recenzí








