DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
Bočný plniaci ventil Jano 3/8'' plastový
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bočný plniaci ventil Jano 3/8'' plastový3-7 dní28,92 €23,52 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Plniaci ventil |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| záruka výrobcu | 10 rokov |
| Marka | John |
| Hĺbka produktu | 60 mm |
| Veľkosť závitu (imperiálna) | ⅜" |
| Veľkosť pripojenia | 17 mm |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | ⅜" |
| Priemer produktu | 17 mm |
| Šírka produktu | 143 mm |
| Výška produktu | 243 mm |
| Štandardné | PN-EN 14124:2005 |
| označenie CE | Žiadne označenie CE |
| Vodné predpisy | PZH |
| značka UKCA | Bez značky UKCA |
| séria | Plniaci ventil |
| Typ ventilu | Plavák |
| Nastaviteľné prvky | Nastavenie výšky plaváka v rozmedzí 50-113mm |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Nie sú zahrnuté žiadne montáže alebo pripojenia |
| Prietok | 817,56 l/min |
| Názov/číslo modelu | Z6036P |
| Umiestnenie vstupu | Zo strany |
| Zahrnuté | plniaci ventil, návod |
| Hmotnosť produktu | 200 g |
| Farebná skupina | zelená |
| Farba | Zelená, biela |
| Kód produktu | 5908289688375 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








