DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
Diamantové biele záhradné kreslo
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Diamantové biele záhradné kreslo3-7 dní21,44 €17,43 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Stolička má v sedadle pozdĺžne otvory, vďaka ktorým sa na sedadle nezbiera voda. Táto vymoženosť zaisťuje, že po daždi alebo umytí stoličky voda zo sedačky rýchlo odtečie. Pohodlné veľké sedadlo a špecifický ergonomický tvar stoličky robí kreslo DIAMENT pohodlným pre nízkych aj vysokých ľudí. Stoličky je možné stohovať, teda umiestniť "do seba", čo uľahčuje skladovanie v zime, pretože stoličky nezaberajú veľkú plochu.
Vlastnosti a výhody
- Stoličky je možné stohovať, teda umiestniť „do seba“, čo uľahčuje skladovanie
- Pohodlné veľké sedadlo
- Stolička má v sedadle pozdĺžne otvory, vďaka ktorým sa na sedadle nezbiera voda
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Stolička |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Žiadna značka |
| výška (cm) | 80 cm |
| Štandard pre vonkajší nábytok | Mimo domu |
| Ohňovzdorné | Žiadna požiarna odolnosť |
| Maximálne zaťaženie | 110 kg |
| Vrátane upevnenia a spojov | Upevňovacie prvky a spoje nie sú potrebné |
| Odolnosť proti vyblednutiu farieb | Nie je odolný voči vyblednutiu |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Žiadna odolnosť voči poveternostným vplyvom |
| Odolnosť proti korózii | Žiadna odolnosť proti korózii |
| Odolný voči hrdzi | Žiadna odolnosť proti hrdzi |
| Odolnosť voči vode | Žiadna vodeodolnosť |
| Odolnosť proti poškriabaniu | Žiadna odolnosť proti poškriabaniu |
| Operadlo | S lakťovou opierkou |
| Vankúš(y) v cene | Súčasťou balenia nie sú žiadne vankúše |
| Produkt zabalený naplocho | Neprichádza rozbalený |
| Otočné sedadlo | Pevné sedadlo |
| Farebná skupina | biely |
| Hmotnosť (kg) | 2 kg |
| Kód produktu | 5907795815060 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








