DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stolové náradie
- Príslušenstvo pre stolové nástroje
- Dremel brúsny kameň z oxidu hlinitého 25,4 mm
Dremel brúsny kameň z oxidu hlinitého 25,4 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dremel brúsny kameň z oxidu hlinitého 25,4 mm3-7 dní6,38 €5,19 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kameň spolu s elektrickým náradím umožňuje rýchle brúsenie kovu, takže sa vám bude hodiť pri dielenských prácach. Perfektné na brúsenie alebo zmäkčovanie hrán, ako aj odstraňovanie hrdze alebo opracovanie zvarových švov – pre každú úlohu nemusíte kupovať niekoľko doplnkov. Ponúkame aj iné brúsne nástroje.
Vlastnosti a výhody
Kameň je doplnkom elektrického náradia určeného na brúsenie tvrdých povrchov - poslúži ako pri renovácii, tak aj pri jednoduchej kutilskej práci. Funkčný prvok môžete použiť na zaostrenie alebo zjemnenie hrán, čo uľahčí vytváranie rôznych každodenných štruktúr. Úspešne si ho prispôsobíte svojim potrebám, pretože ho využijete aj pri odstraňovaní hrdze alebo opracovaní zvarových spojov. Diel vyrobený z oxidu hlinitého je odolný voči mechanickému poškodeniu, vďaka čomu je ideálny pre použitie na kov. Súčasťou navrhovaného sortimentu sú aj ďalšie doplnky, ktoré umožňujú meniť tvar tvrdých materiálov, a tak zoženiete prvky, ktoré sa vám budú hodiť pri často vykonávaných prácach vo vašej dielni.
- Technológia rýchleho uzamykania
- Ideálne na ostrenie a odstraňovanie ostrých hrán
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Brúsny kameň |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Dremel |
| Dĺžka produktu | 100 mm |
| Veľkosť hriadeľa | 3,2 mm |
| Priemer produktu | 25,4 mm |
| Šírka produktu | 52 mm |
| Výška produktu | 30 mm |
| Maximálne otáčky za minútu | 20 ot./min |
| Hmotnosť produktu | 11 g |
| Farebná skupina | Oranžová |
| Materiál | Oxid hlinitý |
| Kód produktu | 8710364008148 |

1850 + recenzí










