DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavebné zariadenie
- Vibrátory betónu
- Elektrický vibračný poker Kaltmann K-PCV800
Elektrický vibračný poker Kaltmann K-PCV800
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Elektrický vibračný poker Kaltmann K-PCV8003-7 dní135,94 €110,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vďaka vibračnému ponoru možno betón správne pripraviť na ďalšie renovačné, stavebné alebo montážne práce. Produkt umožňuje odstrániť vzduchové bubliny a prebytočnú vodu z betónovej zmesi, čo vedie k jednotnej hmote. Elektrický pohon zabezpečuje rýchlu a spoľahlivú prevádzku pokru.
Vlastnosti a výhody
Ponúkaný vibračný poker je produkt určený pre mnohé stavebné alebo montážne práce. Vďaka nemu rýchlo a jednoducho pripravíte betónovú hmotu pred ďalším použitím. Palcát odstraňuje prebytočné vzduchové a vodné bubliny, vďaka čomu betón získava jednotnú štruktúru bez delaminácií. Vysoká rýchlosť otáčania a elektrický pohon umožňujú rýchlo a jednoducho získať vhodnú hmotu, preto je možné produkt použiť v rôznych fázach stavebných prác. Vibračný pohrabáč je možné použiť aj pri pokládke podláh vonku aj vnútri budovy. Naša ponuka zahŕňa široký výber zariadení tohto typu, čo vám umožňuje urobiť správne rozhodnutie o kúpe. Predpokladá sa, že plocha efektívne zhutneného betónu sa rovná 15 priemerom jamy.
- Amplitúda 0,8 mm
- Frekvenčný rozsah: 1100 - 1300 T/min
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Zips |
| Dĺžka produktu | 450 mm |
| Dĺžka hadice | 2500 mm |
| Priemer produktu | 35 mm |
| Maximálne otáčky za minútu | 4000 ot./min |
| Výkon vo wattoch | 800 W |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Kód produktu | 9120039230894 |

1850 + recenzí








