DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
Fitt Freel hadicový navijak Force 20 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Fitt Freel hadicový navijak Force 20 m3-7 dní97,53 €79,29 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Súprava záhradnej hadice |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | Fitt |
| Dĺžka (m) | 20 m |
| Dĺžka hadice (m) | 20 m |
| Priemer hadice | 12,5 mm |
| Priemer hadice (imperiálny) | ½" |
| Typ bubna | Manuálny |
| počet položiek | 8 |
| Počet nastavení spreja | 3 |
| Maximálna prevádzková teplota | 60 °C |
| Neobsahuje ftaláty | Neobsahuje ftaláty |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolný voči poveternostným vplyvom |
| Odolný voči hrdzi | Odolný voči hrdzi |
| Zahrnuté | Kompaktný hadicový navijak Fitt Force, ergonomická hubica, 4 konektory a pripojenie kohútika |
| Hmotnosť produktu | 3951 g |
| Odolnosť | Pre stredne ťažké práce |
| S kolesami | Bez kolies |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Sivá, čierna, zelená |
| Materiál rukoväte | Polypropylén (PP) |
| Materiál | Polypropylén (PP) a oceľ |
| Vhodný tvar hadice | Plochý |
| Kód produktu | 8011963788883 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











