DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
Indukčná varná doska Beko so zástrčkou HII6
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Indukčná varná doska Beko so zástrčkou HII63-7 dní368,59 €299,67 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vyhrievacia doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Beko |
| Dĺžka výrezu | 490 mm |
| Hĺbka (cm) | 52 cm |
| Hĺbka vybrania | 590 mm |
| šírka (cm) | 60 cm |
| Šírka vybrania | 560 mm |
| výška (cm) | 4,8 cm |
| Výška vybrania | 65 mm |
| označenie CE | označenie CE |
| séria | b300 |
| Spôsob montáže | Integrovaný |
| Typ vykurovacej dosky | Indukcia |
| Typ napájania | Elektrické |
| Automatické vypnutie | Automatické vypnutie po 90 sekundách |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Funkcie | 4 polia "Booster", 9 stupňov výkonu ohrevu, akustické potvrdenie zvolenej funkcie, automatické vypnutie, automatické vypnutie varnej dosky po 6 hodinách. obsluha, bezpečnostný časovač, dvojstupňový indikátor zvyškového tepla, funkcia "krátke čistenie", funkcia Booster, funkcia pauzy, funkcia powerManagement, IndyFlex - spojenie dvoch polí do jedného väčšieho, jednoduchá inštalácia EasyFit, inštalácia v jednej rovine s pracovnou doskou, samostatné ovládanie každé pole, plynulá regulácia vykurovacieho výkonu, Booster polia, časové programovanie každého poľa, rozpoznanie prítomnosti hrnca, rozpoznanie veľkosti hrnca, senzorové ovládanie, časovač, zobrazenie nastaveného vykurovacieho výkonu |
| Počet horákov | 4 |
| Počet zón | 4 |
| Spôsob chladenia | Chladenie vzduchom |
| Vykurovací výkon | 3600 W |
| Výstupný výkon | 3600 W |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 10,8 kg |
| Kód produktu | 8690842462320 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











