DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Náradie pre zváračov
- Zváracie stroje a migomaty
- Invertorová zváračka Bester Mig 200-S
Invertorová zváračka Bester Mig 200-S
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Invertorová zváračka Bester Mig 200-S3-7 dní441,90 €359,27 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | MIG zvárač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Bester |
| Dĺžka kábla | 3000 mm |
| Hĺbka produktu | 480 mm |
| Maximálna hrúbka zvárania | 9,5 mm |
| Maximálna veľkosť elektródy | 4 mm |
| Minimálna hrúbka zvárania | 0,8 mm |
| Minimálna veľkosť elektródy | 2 mm |
| Šírka produktu | 220 mm |
| Výška produktu | 305 mm |
| Informácie pre používateľa | Prúd 15 - 200 A, výstupný výkon 150 - 5600 W |
| Maximálne napätie naprázdno | 82 V |
| Maximálny vstupný prúd | 16A |
| Spôsob chladenia | Chladenie ventilátorom |
| Minimálny vstupný prúd | 0,5A |
| Výstupný výkon | 5600 W |
| Napájacie napätie | 230V |
| Názov/číslo modelu | BesterMig 200-S |
| Aktuálne parametre v pracovnom cykle | MMA 200 A 10 %, MIG/MAG 200 A 10 %, TIG Lift 200 A 15 % |
| Spotreba energie v pohotovostnom režime | 0,02 kWh |
| Spotreba energie počas prevádzky | 1,7 kWh |
| Aktuálne | 200A |
| Výstupný prúd | 200A |
| Káblové/Bezdrôtové | Drôt |
| Zahrnuté | Hmotnostný kábel – 3 m, MIG zvárací horák – 3 m, MMA zvárací horák – 3 m, hnacie kladky V0,6/V0,8 (namontované v podávacej jednotke) a V0,6/V0,8 obe pre plný drôt |
| Hmotnosť sieťového náradia | 11,7 kg |
| Voltampéry | 3,1 VA |
| Vrátane zástrčky | Zahŕňa plugin |
| Kompatibilita | umožňuje zváranie: proces GMAW (MIG/MAG), proces FCAW-SS (vlastný tienený drôt), proces SMAW (MMA), proces GTAW (Lift TIG) |
| Spôsob nosenia | Žiadny kufor |
| Kód produktu | 5907709582200 |
Stiahnite si súbory PDF
Vyhlásenie o úžitkových vlastnostiach
Používateľská príručka
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











