DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Keter Borneo plastový box 416 l 129 x 70 x 62 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Keter Borneo plastový box 416 l 129 x 70 x 62 cm3-7 dní194,64 €158,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Skladovanie vecí vonku nie je vždy jednoduché. Ak však chcete priestranný box, ktorý ochráni váš záhradný nábytok, plastový box Keter Borneo bude tou najlepšou voľbou. Naša ponuka obsahuje mnoho ďalších modelov truhlíc v rôznych farbách a veľkostiach. Vďaka nim ochránite svoje veci. Recyklované materiály – Tento výrobok je vyrobený z minimálne 70 % recyklovaného plastového odpadu. Viac informácií na www.castorama.pl/green-star
Vlastnosti a výhody
Plastový box Keter Borneo 416 l 129 × 70 × 62 cm je produkt, ktorý využijete na terase, balkóne aj v záhrade. Je prispôsobený vonkajším podmienkam. Je vysoko odolný voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Ani UV žiarenie nezmení jeho farbu. Dodatočne môžete zabudnúť na nepekné deformácie či olupovanie farby. Plastový box Keter Borneo poslúži okrem iného na uloženie: podsedáky na stoličky, ale aj iné nábytkové prvky na vašu terasu či balkón. Môžete ho však využiť aj ako sedačku pre dve osoby. Určite sa vám to bude hodiť pri grilovaní v letnej sezóne. Naša ponuka zahŕňa široký výber veľkostí a farieb krabičiek. Všetky sú vhodné na vonkajšie použitie.
- Odolné voči deformácii a vyblednutiu
- Odolné voči odlupovaniu
- Sedadlo pre dve osoby
- Veľká kapacita: Pojme až osem viacpolohových vankúšov na stoličky bez toho, aby ste ich museli zložiť alebo zrolovať
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Záhradný sklad |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Keter |
| Hĺbka produktu | 700 mm |
| Šírka produktu | 1300 mm |
| Výška produktu | 630 mm |
| séria | Borneo |
| Typ strechy | Plochý |
| Jedno/dvojité dvere | Slobodný |
| Počet dverí | 1 |
| Maximálne zaťaženie | 220 kg |
| Blokovací mechanizmus | Zaskrutkujte do zámku |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Antracit |
| Kód produktu | 7290103669065 |

1850 + recenzí











