DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
Klikstrom Woodebox záhradný box 280 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Klikstrom Woodebox záhradný box 280 l3-7 dní59 €47,97 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Jednoduchá inštalácia systému zámkových panelov.
- Trvanlivý a poveternostným vplyvom odolný výrobok, ktorý chráni uložené veci.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Záhradný sklad |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Clickstrom |
| Hĺbka produktu | 438 mm |
| Šírka produktu | 1160 mm |
| Stavebné rozmery | 438 x 1160 mm |
| Výška produktu | 550 mm |
| séria | Catria |
| Počet dverí | 0 |
| Počet kolies | 0 |
| Blokovací mechanizmus | Bez uzamykacieho mechanizmu |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Antracit |
| Kód produktu | 5059340844466 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











