DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Koberec Flox 100 x 150 cm vzor/antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Koberec Flox 100 x 150 cm vzor/antracit3-7 dní45,51 €37 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Máte radi geometrické vzory a klasické farebné kombinácie? Vzorový/antracitový koberec Flox je pre vás ideálnou voľbou. Tento koberec vyrobený z polypropylénu má zaujímavý vzhľad. Vyzerá dobre v interiéroch rôznych typov. Vyzerá perfektne v kombinácii s tradičným a súčasným nábytkom
Vlastnosti a výhody
Hľadáte stredne veľký koberec so zaujímavým vzorom do vášho domova či bytu? Skvelou voľbou bude koberec Flox 100 x 150 cm vzor/antracit. Kombinácia antracitovej so svetlejšou farbou dodáva kobercu efektný vzhľad. Klasická farebná paleta zároveň umožňuje vytvoriť harmonickú kompozíciu s ostatnými prvkami interiéru. Pozornosť priťahuje geometrický vzor. Vzorový/antracitový koberec Flox sa bude dobre hodiť do bytov so súčasným štýlom a do bytov s tradičnejším vzhľadom. Koberec je strojovo tkaný z polypropylénu. Výška vlasu je 1 mm. Vďaka tomu sa koberec ľahšie udržiava čistý. Koberec zo série Flox je možné použiť v rôznych aranžmánoch. Vďaka obdĺžnikovému tvaru sa hodí do väčšiny miestností
- 63 000 bodov na m2
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| šírka (cm) | 150 cm |
| Dĺžka (cm) | 100 cm |
| Výška rúna | 1 mm |
| séria | Flox |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Cieľová miestnosť | Obývačka |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Antracit |
| Štýl | Moderné |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Typ fleece | Polypropylén |
| Materiál | Polypropylén |
| Akýsi balík | Kus |
| Kód produktu | 3700989514235 |

1850 + recenzí








