DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Koberec Lumen 120 x 170 cm krémový
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Koberec Lumen 120 x 170 cm krémový3-7 dní71,66 €58,26 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Krémový koberec Lumen je dekoratívnym prvkom, ktorý zvýrazní útulný charakter interiéru. Vyznačuje sa vysokou funkčnosťou, univerzálnym dizajnom a estetickým prevedením. Vďaka jeho optimálnym rozmerom ho ľahko zapadnete do každej miestnosti. V našej ponuke nájdete aj ďalšie koberce zo série Lumen - pozrite si modely v rôznych farbách a veľkostiach.
Vlastnosti a výhody
Krémový koberec Lumen 120 x 170 cm je vyrobený z polyesteru. Materiál je odolný, čo sa premieta do kvality a odolnosti výrobku. Ďalšou výhodou je metóda strojového tkania. Vďaka tomu sú hrany dokonale zjemnené. Vysoký komfort používania zaisťuje mäkký a na dotyk veľmi príjemný fleece. Krémový koberec Lumen nájde uplatnenie v mnohých bytových interiéroch. Môžete ním doplniť podlahu v obývačke, spálni alebo detskej izbe. Estetickou hodnotou produktu je jeho nadčasová farba a jednotná štruktúra. Koberec série Lumen bude štýlovým a funkčným doplnkom moderného alebo klasického dekoru. Na produkt máte nárok na dvojročnú záruku. Pozrite si aj iné farby a rozmery kobercov Lumen v našej ponuke.
- Pohodlie zabezpečuje hrubý a na dotyk príjemný fleece
- Gramáž na m2: 1250 g/m2
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| šírka (cm) | 170 cm |
| Dĺžka (cm) | 120 cm |
| Hmotnosť (kg) | 2,55 kg |
| Výška rúna | 15 mm |
| séria | Lumen |
| Farba | Slonovina |
| Vzor | Hladký |
| Materiál | Polyester |
| Akýsi balík | Kus |
| Kód produktu | 5907736294527 |

1850 + recenzí










