DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Koberec Lumen 160 x 230 cm krémový
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Koberec Lumen 160 x 230 cm krémový3-7 dní92,98 €75,59 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Krémový koberec Lumen vyniká univerzálnymi farbami. Môžete s ním zariadiť obývačku, spálňu alebo detskú izbu. Dizajnový prvok interiéru sa vyznačuje vysokým štandardom spracovania. Pozrite si celú sériu Lumen dostupnú v našom obchode. Ide o široký sortiment kobercov v jemných farbách a rôznych veľkostiach.
Vlastnosti a výhody
Zariaďujete si byt a hľadáte útulné doplnky do obývačky? Krémový koberec Lumen 160 x 230 cm je ideálnym riešením, ak si ceníte vysoký štandard spracovania a estetické hodnoty. Je celý vyrobený z polyesteru. Materiál je odolný, vďaka čomu si výrobok zachová svoje vlastnosti a bezchybný vzhľad po mnoho rokov. Strojové tkanie má na svedomí dokonale prepracované okraje a pevný základ. Krémový koberec Lumen má jemný a na dotyk veľmi príjemný vlas. Vďaka tomu je jeho používanie pohodlné. Využitie nájde v mnohých miestnostiach – obývačkách, spálňach aj detských izbách. Klasický odtieň a jednotná štruktúra dokonale zapadnú do moderného aj tradičného dekoru.
- Pohodlie zabezpečuje hrubý a na dotyk príjemný fleece
- Gramáž na m2: 1250 g/m2
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| šírka (cm) | 230 cm |
| Dĺžka (cm) | 160 cm |
| Hrúbka (cm) | 17 cm |
| Hmotnosť (kg) | 4,6 kg |
| Výška rúna | 15 mm |
| séria | Lumen |
| Farba | Slonovina |
| Vzor | Hladký |
| Materiál | Polyester |
| Akýsi balík | Kus |
| Kód produktu | 5907736294534 |

1850 + recenzí










