DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Koberec Lumen 80 x 150 cm antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Koberec Lumen 80 x 150 cm antracit3-7 dní45,51 €37 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Antracitový koberec Lumen dobre poslúži v klasickom aj modernom interiéri. Dekoračný prvok je vyrobený z polyesteru, čo zaisťuje dlhodobé používanie. Strojovo tkaný model sa vyznačuje hustým fleecom, ktorý zaisťuje pohodlie. Výrobok môžete použiť v obývacej izbe, spálni alebo detskej izbe. Čistenie povrchu koberca pre vás nebude náročné.
Vlastnosti a výhody
Antracitový koberec Lumen 80 x 150 cm dobre poslúži v obývačke alebo spálni. Dekoračný prvok využijete aj pri zariaďovaní detskej izby. Strojovo tkaný model je vyrobený z polyesteru. Použitie umelého materiálu pri výrobe zaručuje, že koberec si zachová svoj estetický vzhľad roky. Dekoračný prvok zo série Lumen sa ľahko udržiava v čistote. Z jej povrchu ľahko odstránite prípadné škvrny. Obdĺžnikový antracitový koberec Lumen sa vyznačuje hustým, na dotyk príjemným vlasom, ktorý zaisťuje pohodlie pri používaní. Tmavosivý model dobre poslúži v modernom aranžmáne. Jednofarebný dekoračný prvok zapadnete aj do klasického interiéru. V našom sortimente nájdete koberce aj v iných farbách.
- Pohodlie zabezpečuje hrubý a na dotyk príjemný fleece
- Gramáž na m2: 1250 g/m2
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| šírka (cm) | 150 cm |
| Dĺžka (cm) | 80 cm |
| Hmotnosť (kg) | 1,5 kg |
| Výška rúna | 15 mm |
| séria | Lumen |
| Farba | Antracit |
| Vzor | Hladký |
| Materiál | Polyester |
| Akýsi balík | Kus |
| Kód produktu | 5907736294572 |

1850 + recenzí










