DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Koberec Lumen 80 x 150 cm krémový
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Koberec Lumen 80 x 150 cm krémový3-7 dní45,51 €37 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Krémový koberec Lumen pôsobí elegantne a bude perfektným doplnkom k dekorácii vášho bytu. Vyznačuje sa skvelou kvalitou spracovania. Vďaka svojim optimálnym rozmerom ho napasujete aj do miestností s malou plochou. V našej ponuke nájdete koberce Lumen v rôznych variantoch - vyberte si svoju obľúbenú farbu.
Vlastnosti a výhody
Krémový koberec Lumen 80 x 150 cm je osvedčený spôsob, ako ozdobiť interiér. Výrobok sa vyznačuje veľmi elegantnou, jasnou farbou a jednotnou štruktúrou. To znamená, že sa ľahko zmestí do moderne aj klasicky zariadených izieb. Hustý a veľmi mäkký fleece zaisťuje pohodlie pri používaní. Krémový koberec Lumen sa okrem estetických hodnôt vyznačuje vysokým štandardom spracovania. Na výrobu bol použitý odolný plast - polyester. Pozoruhodný je spôsob strojového tkania. Vďaka tomu si môžete byť istí, že koberec má dokonalé okraje. Zachová si svoje vlastnosti po dlhú dobu. Výrobok dobre poslúži ako doplnok k podlahe v obývačke, spálni alebo detskej izbe.
- Pohodlie zabezpečuje hrubý a na dotyk príjemný fleece
- Gramáž na m2: 1250 g/m2
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| šírka (cm) | 150 cm |
| Dĺžka (cm) | 80 cm |
| Hmotnosť (kg) | 1,5 kg |
| Výška rúna | 15 mm |
| séria | Lumen |
| Farba | Slonovina |
| Vzor | Hladký |
| Materiál | Polyester |
| Akýsi balík | Kus |
| Kód produktu | 5907736294510 |

1850 + recenzí











