DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Koberec Lumen 80 x 150 cm svetlosivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Koberec Lumen 80 x 150 cm svetlosivý3-7 dní45,51 €37 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Svetlošedý koberec Lumen dobre poslúži v modernom a škandinávskom interiéri. Strojovo tkaný model je vyrobený z odolného polyesteru, ktorý zaisťuje dlhé používanie. Výrobok má na dotyk príjemný fleece a ľahko sa udržuje v čistote. Dekoračný prvok využijete pri zariaďovaní obývačky alebo detskej izby.
Vlastnosti a výhody
Koberec Lumen 80 x 150 cm svetlosivý poslúži na dekoráciu vašej obývačky. Produkt môžete umiestniť hneď vedľa sedadiel. Dekoratívny prvok môžete použiť aj v spálni alebo v izbe pre teenagerov. Strojovo tkaný model je vyrobený z plastu. Odolný koberec zo série Lumen si zachová svoj pôvodný vzhľad roky. Nečistoty z povrchu výrobku vyrobeného z polyesteru ľahko odstránite. Svetlosivý koberec Lumen sa vyznačuje hustým a na dotyk príjemným vlasom, ktorý zaručuje pohodlie pri používaní. Jednofarebný dekoračný prvok využijete v interiéri v modernom štýle. Svetlý model zapadnete aj do škandinávskeho alebo klasického aranžmánu. V našej ponuke nájdete aj iné farebné varianty kobercov.
- Pohodlie zabezpečuje hrubý a na dotyk príjemný fleece
- Spôsob tkania: stroj
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| šírka (cm) | 150 cm |
| Dĺžka (cm) | 80 cm |
| Hmotnosť (kg) | 1,5 kg |
| Výška rúna | 15 mm |
| séria | Lumen |
| Farba | Svetlo šedá |
| Vzor | Hladký |
| Materiál | Polyester |
| Akýsi balík | Kus |
| Kód produktu | 5907736294602 |

1850 + recenzí











