DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Koberec Sintelon Pastelkids dúhový 120 x 170 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Koberec Sintelon Pastelkids dúhový 120 x 170 cm3-7 dní94,29 €76,66 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dúhový koberec Sintelon Pastelkids je vyrobený z polypropylénu. Strojovo tkaný model sa vyznačuje odolnosťou. Jeho povrch ľahko vyčistíte. Koberec využijete pri úprave detskej izby. Výrobok nahradí hraciu podložku. Poskytne mäkký povrch na sedenie a izoluje vás od studenej podlahy. Produkt s farebným vzorom diverzifikuje výzdobu miestnosti.
Vlastnosti a výhody
Dúhový koberec Sintelon Pastelkids 120 x 170 cm je určený do detskej izby. Výrobok sa vyznačuje vysokým vlasom a mäkkým povrchom. Vďaka tomu je koberec príjemný na dotyk. Výrobok nahradí hraciu podložku. Vytvorí pohodlné podmienky pre hru na podlahe. Model dobre izoluje od studeného obkladu. Dúhový koberec Sintelon Pastelkids je vyrobený z polypropylénu. Vďaka tomu je model odolný voči mechanickému poškodeniu. Je tiež veľmi jednoduché ho udržiavať v čistote. Strojové tkanie Wilton zaručuje dlhú životnosť produktu. Obdĺžnikový model sa vyznačuje tlmenými farbami. Dúhový vzor spestrí výzdobu detskej izby. Naša ponuka obsahuje viac variantov kobercov Sintelon.
- Ručné vyrezávanie
- Jemné na dotyk
- Počet bodov na m2: 350000
Technické špecifikácie
| Marka | Sintelon |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| šírka (cm) | 170 cm |
| Dĺžka (cm) | 120 cm |
| Hrúbka (cm) | 1,5 cm |
| Hmotnosť (kg) | 5,41 kg |
| Pokrytie | 2,04 m² |
| Výška rúna | 14 mm |
| séria | Pastelkids |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Viacfarebné |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Typ fleece | Vysoká |
| Materiál | Polypropylén |
| Materiál základnej vrstvy | latex |
| Zloženie | Polyester |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Akýsi balík | Kus |
| Kód produktu | 8605044847530 |

1850 + recenzí









