DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Lumen koberec 120 x 170 cm antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Lumen koberec 120 x 170 cm antracit3-7 dní71,66 €58,26 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Antracitový koberec Lumen sa vyznačuje pekným a hustým vlasom, ktorý zaisťuje pohodlie pri používaní. Výrobok je vyrobený z polyesteru, takže si zachová svoj atraktívny vzhľad po dlhú dobu. Čistenie plastového koberca pre vás nebude ťažké. Dekoračný prvok využijete v obývačke zariadenej v modernom alebo škandinávskom štýle.
Vlastnosti a výhody
Antracitový koberec Lumen 120 x 170 cm je určený do interiéru. Produkt môžete použiť na dekoráciu vašej obývačky alebo spálne. Model s jemným fleecom dobre poslúži aj v detskej izbe. Strojovo tkaný dekoračný prvok je vyrobený z polyesteru. Vďaka tomu je koberec z kolekcie Lumen odolný voči oderu. Jednofarebný model sa navyše ľahko udržiava v čistote. Antracitový koberec Lumen sa vyznačuje hustým vlasom, ktorý zaisťuje pohodlie pri používaní. Dekoračný prvok v tmavosivej farbe dobre poslúži v modernom interiéri. Produkt doplní aj škandinávsky aranžmán. V našom sortimente nájdete koberce aj vo svetlejších farbách.
- Pohodlie zabezpečuje hrubý a na dotyk príjemný fleece
- Gramáž na m2: 1250 g/m2
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| šírka (cm) | 170 cm |
| Dĺžka (cm) | 120 cm |
| Hmotnosť (kg) | 2,55 kg |
| Výška rúna | 15 mm |
| séria | Lumen |
| Farba | Antracit |
| Vzor | Hladký |
| Materiál | Polyester |
| Akýsi balík | Kus |
| Kód produktu | 5907736294589 |

1850 + recenzí










