DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
Neo nastaviteľný kľúč 250 mm, rozsah 0-50 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Neo nastaviteľný kľúč 250 mm, rozsah 0-50 mm3-7 dní59,37 €48,27 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Zriedená hlava uľahčuje prácu na ťažko dostupných miestach
- Veľký rozsah nastavenia čeľustí
- Pogumovaná rukoväť
- Kované z odolnej CrV ocele
- Metrická stupnica
- 25 rokov záruka
Technické špecifikácie
| Marka | Neo nástroje |
|---|---|
| Typ produktu | Nastaviteľné kľúče |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| Dĺžka produktu | 250 mm |
| Maximálne otvorenie čeľuste | 50 mm |
| Hmotnosť produktu | 562 g |
| Typ kľúča | Nastaviteľné |
| Osud | Mechanické práce (bicykel, motocykel, auto), hydraulické práce, montážne práce, ťažko dostupné miesta, tenké matice |
| Typ rukoväte | Protišmyková |
| Materiál | Chróm-vanádiová oceľ |
| Materiál čeľuste | Chróm-vanádiová oceľ |
| Materiál rukoväte | TPR |
| Typ spracovania | Zápustkovo kované |
| Farba | Strieborná, čierna |
| Farebná skupina | čierna |
| záruka výrobcu | 25 rokov |
| počet položiek | 1 |
| Názov/číslo modelu | 03-016 |
| Kód produktu | 5907558412215 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











