DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
Nôž na vlnu
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nôž na vlnu3-7 dní26,79 €21,78 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 460 mm |
|---|---|
| Dĺžka čepele | 320 mm |
| Šírka čepele | 40 mm |
| Hrúbka čepele | 2 mm |
| Hmotnosť produktu | 250 g |
| certifikát VDE | Žiadny certifikát VDE |
| Akýsi balík | Kus |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Typ rukoväte | Ergonomický |
| Materiál rukoväte | Polypropylén (PP) |
| Materiál čepele | nehrdzavejúca oceľ |
| Farba | Strieborná, čierna |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Kód produktu | 8718232159107 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








