DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Auto náradie a príslušenstvo
- Kompresory
- Olejový kompresný olej Stanley Fatmax 50 l
Olejový kompresný olej Stanley Fatmax 50 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Olejový kompresný olej Stanley Fatmax 50 l3-7 dní263,32 €214,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kompresor je užitočné zariadenie v každej dielni. Poslúži aj v domácnosti – rýchlo s ním vyčistíte kosačku na trávu, nafúkate záhradný bazén alebo pneumatiky na bicykel. Prezentovaný výrobok je vybavený kolieskami a praktickou rukoväťou, ktorá uľahčuje jeho prepravu z garáže na miesto použitia.
Vlastnosti a výhody
Garáž u vás doma je pre vás aj dielňou, kde vykonávate mnohé práce vyžadujúce použitie stlačeného vzduchu? Preto nemôže chýbať olejový kompresor! Tu prezentovaný produkt je zariadením, ktoré úspešne splní všetky očakávania. Môžete ho použiť na vyrovnanie tlaku v pneumatikách auta, nafúknutie bicyklových pneumatík alebo nafúknutie lopty pre nohu vášho dieťaťa. Bude to potrebné pri plnení nafukovacieho záhradného bazéna vzduchom alebo čistení kosačky na trávu. Kompresor má profesionálny, modernizovaný výpustný kohútik, ktorý uľahčuje obsluhu zariadenia. Prehľadný indikátor umožňuje jednoduché odčítanie parametrov, vďaka čomu je práca s ním bezpečnejšia. Vyskúšajte a presvedčte sa sami!
- Prehľadné tlakomery umožňujúce ľahké odčítanie parametrov
- Profesionálny, modernizovaný kohútik na odvod kondenzátu pre jednoduchšiu obsluhu
- Sada obsahuje kolieska a madlo pre stabilitu a jednoduchú prepravu
- Profesionálny, moderný kohútik na odvod kondenzátu pre jednoduchú obsluhu
- Typ čerpadla: FC2
- Otáčky motora 2850 ot./min
- Napájanie 230 V ~ 50 Hz
- Rozmery produktu: 83 x 32,5 x 66,5 cm
- Výkon: 222 l/min
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Stanley |
| Počet valcov | 1 |
| Maximálny pracovný tlak | 8 bar |
| Maximálne otáčky za minútu | 2850 ot./min |
| Výkon motora | 2,00 hp |
| Výstupný výkon | 1470 W |
| Napájacie napätie | 230V |
| Kapacita nádrže | 50 l |
| Úroveň hluku | 94 dB(A) |
| Rýchlosť prúdenia vzduchu | 3,7 l/s |
| Zahrnuté | Kompresor, návod na použitie s vyhlásením o zhode, filter |
| Kód produktu | 8016738763997 |

1850 + recenzí








