DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Pieskový koberec 160 x 230 cm béžový
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pieskový koberec 160 x 230 cm béžový3-7 dní130,52 €106,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Béžový koberec Sandy je určený na vnútorné použitie a používa sa na dekoráciu rôznych typov podláh. Bol šitý strojom z mimoriadne odolného a pevného materiálu, polyesteru. Vďaka tomu si dlhodobo zachováva dokonalý vzhľad. Keď sa na jeho povrchu objavia nečistoty, pomocou vhodných prípravkov ich ľahko odstránite.
Vlastnosti a výhody
Koberec Sandy 160 × 230 cm béžový je výrobok určený do interiéru. Môžete ho použiť na dekoráciu podláh vo vašej domácnosti. Plyšový koberec je mimoriadne príjemný na dotyk. To výrazne zvyšuje komfort používania izieb. Béžový koberec Sandy bol tkaný strojovo. Vďaka tomu je mimoriadne odolný a odolný voči mechanickému poškodeniu. Vlas prezentovaného koberca zo série Sandy je tieňovaný. Univerzálna, béžová farba sa hodí do klasického aj industriálneho interiéru. Koberec vyzerá skvele na paneloch aj rôznych podlahách. Predajne Castorama ponúkajú aj iné modely kobercov. Prezrite si bohatý sortiment, ktorý zahŕňa rôzne prevedenia, veľkosti a farby produktov.
- Plyšový koberec
- Príjemné na dotyk
- Tienený fleece
- Gramáž na m2: 1650 g/m2
Technické špecifikácie
| šírka (cm) | 230 cm |
|---|---|
| Dĺžka (cm) | 160 cm |
| Hmotnosť (kg) | 6,07 kg |
| Výška rúna | 13 mm |
| séria | Sandy |
| Farba | Béžová |
| Vzor | Uniforma |
| Materiál | Polyester |
| Kód produktu | 5907736281923 |

1850 + recenzí









