DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Pieskový koberec 160 x 230 cm svetlosivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pieskový koberec 160 x 230 cm svetlosivý3-7 dní144,75 €117,68 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Obdĺžnikový svetlosivý koberec Sandy je dokonalým prvkom pre interiérové usporiadanie a dekoráciu. Ideálne pre domáce a kancelárske použitie. Vyznačuje sa vynikajúcim spracovaním. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka. Pozrite si našu ponuku, kde nájdete aj ďalšie návrhy na koberce zo série Sandy. Vyberte si správnu farbu, ktorá doplní dizajn každej miestnosti.
Vlastnosti a výhody
Ste vo fáze interiérového dizajnu? Použite koberec Sandy 160 x 230 cm svetlosivý, ktorý doplní usporiadanie každej miestnosti. Je vyrobený z kvalitného polyesteru. Materiál je odolný voči rôznym typom deštruktívnych faktorov. Vďaka tomu vám bude slúžiť dlhé roky bez zjavných známok opotrebovania. Povrch koberca sa navyše ľahko udržiava, takže ho môžete ľahko udržiavať v čistote. Strojovo tkaný koberec Sandy svetlosivý zaisťuje vysoký komfort pri používaní. Súčasťou modelu je plyšový fleece s mimoriadne príjemnou textúrou. Jeho optimálna výška vám umožní užívať si mäkkosť zeme každý deň. Z tohto dôvodu koberec úspešne využijete v každej spálni, detskej izbe a obývačke.
- Plyšový koberec
- Príjemné na dotyk
- Tienený fleece
- Spôsob tkania: stroj
Technické špecifikácie
| šírka (cm) | 230 cm |
|---|---|
| Dĺžka (cm) | 160 cm |
| Hmotnosť (kg) | 6,07 kg |
| Výška rúna | 13 mm |
| séria | Sandy |
| Farba | Svetlo šedá |
| Vzor | Uniforma |
| Materiál | Polyester |
| Kód produktu | 5907736281916 |

1850 + recenzí









