DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Pieskový koberec 160 x 230 cm tmavosivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pieskový koberec 160 x 230 cm tmavosivý3-7 dní144,75 €117,68 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tmavosivý koberec Sandy sa bude hodiť do každej obývačky. Ide o základný dizajnový prvok, ktorý možno ľahko zakomponovať do akéhokoľvek aranžmánu. Produkt vyrobený s dôrazom na najmenší detail vám bude slúžiť dlhé roky. V našej ponuke nájdete aj ďalšie modely kobercov zo série Sandy. Vyberte si poťah vo svojej obľúbenej farbe.
Vlastnosti a výhody
Koberec Sandy 160 x 230 cm tmavosivý je vyrobený z kvalitného polyesteru. Materiál má vynikajúce vlastnosti z hľadiska odolnosti. Vďaka tomu vám bude slúžiť dlhé roky bez zjavných známok opotrebovania. Za kvalitu je zodpovedný aj spôsob strojového tkania. Výška tieneného rúna je 13 mm a postačuje na pohodlné používanie a jednoduché čistenie. Tmavosivý koberec Sandy má jemný vzor, ktorý sa bude hodiť ku každému aranžmánu. Dodatočný komfort poskytuje mäkkosť plyšového materiálu. Koberec môžete položiť v spálni, obývačke alebo vo vašom obľúbenom salóniku, aby ste si vytvorili ešte lepšie podmienky na relaxáciu. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka.
- Plyšový koberec
- Príjemné na dotyk
- Tienený fleece
- Spôsob tkania: stroj
Technické špecifikácie
| šírka (cm) | 230 cm |
|---|---|
| Dĺžka (cm) | 160 cm |
| Hmotnosť (kg) | 6,07 kg |
| Výška rúna | 13 mm |
| séria | Sandy |
| Farba | Tmavošedý |
| Vzor | Uniforma |
| Materiál | Polyester |
| Kód produktu | 5907736281831 |

1850 + recenzí










