DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
Plastová prípojka pre ponorné čerpadlá Malec pompy.pl 1,25"
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Plastová prípojka pre ponorné čerpadlá Malec pompy.pl 1,25"3-7 dní5,42 €4,41 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Akýsi balík | Balenie |
| Marka | Žiadna značka |
| Maximálna teplota vody | 40 °C |
| Minimálna teplota vody | 1 °C |
| Farba | čierna |
| Hmotnosť produktu | 30 kg |
| Kód produktu | 5907695672480 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí









