DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
Podomietkový set Roca Gap Active One AC1 s doskou s jemným zatváraním, chrómové tlačidlo
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podomietkový set Roca Gap Active One AC1 s doskou s jemným zatváraním, chrómové tlačidlo3-7 dní327,71 €266,43 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Súprava pod omietku Gap Square so sedadlom s mäkkým zatváraním od Roca je elegancia spojená s funkčnosťou. Zaručuje najvyššiu úroveň hygieny. Bezpečné antibakteriálne sedadlo s pomalým zatváraním zvyšuje komfort používania a funkcia ľahko odnímateľná umožňuje jednoduché a rýchle čistenie. Ekologický splachovací systém ušetrí vodu efektívnym splachovaním.
Vlastnosti a výhody
- Miska bez okraja
- Vhodné na splachovanie 4,5/3 a 6/3l
- Skrytý montážny systém
- Sedadlo z duroplastu s pomalým zatváraním
- Dvojdielny gombík
- Vysokokvalitná keramika
- Elegantný vzhľad
Technické špecifikácie
| Nastaviteľné prvky | Pánty, rám |
|---|---|
| Hĺbka rámu | 163 mm |
| Hrúbka rámu | 80 mm |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Smer výstupu | Horizontálny vývod |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Maximálne zaťaženie | 400 kg |
| Marka | Roca |
| Upevnenie záchodovej dosky | Rýchle uvolnenie |
| Typ okraja | Bez goliera |
| Akýsi balík | Set |
| séria | Medzera |
| Podrobnosti o záruke | 10 rokov na rám, 5 rokov na nádrž, plniaci a vypúšťací mechanizmus, 5 rokov na keramiku |
| Priemer kompatibilných rúrok | 102 mm |
| Priemer otvoru | 102 mm |
| Vstupný priemer | 55 mm |
| Výstupný priemer | 102 mm |
| Typ vstupného pripojenia | Čelo |
| Typ produktu | Rám podomietkového WC - set |
| Splachovací typ | Dvojité splachovanie |
| Typ zadnej časti WC | Prilieha k stene |
| Typ nádrže | Vstavaný |
| Hmotnosť (kg) | 42 kg |
| Výška rámu | 1140 mm |
| Hĺbka (cm) | 54 cm |
| šírka (cm) | 34,7 cm |
| výška (cm) | 40 cm |
| Kód produktu | 8445662034710 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








