DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
Roh drevenej postele 3,5 x 3,5 x 20 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Roh drevenej postele 3,5 x 3,5 x 20 cm3-7 dní4,14 €3,36 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Inšpekčný box |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | Komplexné |
| Dĺžka produktu | 63 mm |
| Pokrytie | 0 m² |
| Šírka produktu | 63 mm |
| Stavebné rozmery | - |
| Výška produktu | 215 mm |
| Štandardné | ON |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane iba prípojok |
| Typ spracovania | Žiadne spracovanie |
| Zahrnuté | 1x ľavý pántový diel, 1x pravý pántový diel, 1x spojovací čap |
| Hmotnosť (kg) | 0,27 kg |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | biele pozinkované |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Materiál rámu | Kovové |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Pozinkované |
| Vyžaduje sa montáž | Produkt zmontovaný |
| Kód produktu | 5908283390212 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








