DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Spájkovanie
- Spájkovačky
- Sada bitov pre JU-GLK-9045 Jufisto 40 W
Sada bitov pre JU-GLK-9045 Jufisto 40 W
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Sada bitov pre JU-GLK-9045 Jufisto 40 W3-7 dní14,52 €11,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sada hrotov pre JU-GLK-9045 Jufisto sa skladá z prvkov so zahroteným hrotom. Zabezpečujú presnosť pri práci. Produkt je ideálny na opravu počítačov, konzol alebo káblov. Hroty sú vyrobené z poniklovanej ocele, vďaka čomu sú odolné voči veľmi vysokým teplotám. Komponenty súpravy sa vyznačujú dlhou životnosťou.
Vlastnosti a výhody
Sada hrotov pre JU-GLK-9045 Jufisto 40 W je nevyhnutným doplnkom vašej spájkovačky. Produkt sa použije pri opravách komponentov notebooku. Spájkovanie kvalitnými hrotmi vám umožní obnoviť chod počítača, konzoly alebo gamepadu. Súpravu využijete aj pri opravách káblov. Výrobok je vyrobený z poniklovanej ocele. Vďaka tomu je vhodný na prevádzku pri veľmi vysokých teplotách. Sada hrotov pre JU-GLK-9045 Jufisto pozostáva z produktov so zahroteným hrotom. Vďaka tomu získate komfortné podmienky pri práci s drobnými prvkami. Sada je určená pre amatérov aj profesionálov. V našom sortimente nájdete ďalšie spájkovacie produkty Jufisto.
- Vysoko kvalitný hrot oštepu
- Má dobré tepelne vodivé vlastnosti
- Pre elektronické komponenty
Technické špecifikácie
| Typ balenia | nastaviť |
|---|---|
| Marka | Jufisto |
| Typ hrotu | Nabrúsené |
| Maximálna prevádzková teplota | 480 °C |
| Minimálna prevádzková teplota | 200 °C |
| Maximálny výkon | 45 W |
| Zahrnuté | 5 x hrot šípu |
| Materiál | oceľ |
| Pokovený povrch | Poniklované |
| Kód produktu | 5904198026840 |

1850 + recenzí








