DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Náradie pre zváračov
- Samostmievacia zváračská kukla Bester Screen I
Samostmievacia zváračská kukla Bester Screen I
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Samostmievacia zváračská kukla Bester Screen I3-7 dní77,48 €63 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ochrana očí pri zváraní a brúsení je mimoriadne dôležitá. Ak vykonávate takúto prácu, samostmievacia zváračská kukla Bester Screen je nevyhnutnou súčasťou výbavy. Vďaka nemu sa vyhnete poškodeniu zraku pri práci v dielni. V našej ponuke nájdete aj ďalšie ochranné odevy.
Vlastnosti a výhody
Samostmievacia zváračská kukla Bester Screen I ochráni vašu tvár a oči pri vykonávaní mnohých druhov prác. Ak plánujete zváranie alebo brúsenie, ochrana očí je nevyhnutná. Ochranný štít chráni nielen pred kovovými časticami, ktoré by vás mohli poraniť oči a pokožku tváre. Prvok je vybavený skleneným okienkom so zabudovaným UV filtrom. Vďaka tomu si ochránite zrak pred poškodením silným svetlom zváračky. Samostmievacia zváračská kukla Bester Screen sa pohodlne nosí. Drží pevne na hlave. Nesťažuje prácu. Naša ponuka obsahuje mnoho ďalších položiek ochranných odevov. Dbajte na svoju bezpečnosť pri vykonávaní rôznych druhov prác
- Veľké zorné pole
- Rozmery filtračnej vložky: 110 x 90 x 9 mm
- 2 senzory
- Automatické zapínanie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Zváračská maska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Bester |
| Hĺbka produktu | 330 mm |
| Šírka zorného poľa | 96 mm |
| Šírka produktu | 245 mm |
| Výška zorného poľa | 40 mm |
| Výška produktu | 230 mm |
| Typ ochrany | Ochrana pred infračerveným a ultrafialovým žiarením |
| Stupeň stmavnutia zváracích skiel | 16 |
| Materiál | Sklo a plast |
| Kód produktu | 8712067077308 |

1850 + recenzí









