DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
Skladací nôž Fiskars X-Series K80
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Skladací nôž Fiskars X-Series K803-7 dní42,60 €34,63 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Skladací nôž |
|---|---|
| Akýsi balík | Kus |
| Počet kusov v balení | 8 |
| Marka | Fiskars |
| séria | Skladací nôž X-series™ K80 |
| Dĺžka produktu | 184 mm |
| Dĺžka čepele | 77 mm |
| Materiál čepele | nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál rukoväte | Plastové |
| Typ rukoväte | Ergonomický |
| Farba | Čierna, oranžová |
| Osud | Skladací nôž Fiskars X-series™ je vynikajúci nástroj na zber zeleniny a ovocia rastúceho na menších stonkách alebo vetvičkách. |
| Hmotnosť produktu | 700 g |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Kód produktu | 6411501200945 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











