DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Bezpečnosť a ochrana zdravia
- Lekárničky
- Stahl lekárnička 26 x 17 x 8 cm DIN 13157
Stahl lekárnička 26 x 17 x 8 cm DIN 13157
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stahl lekárnička 26 x 17 x 8 cm DIN 131573-7 dní42,54 €34,59 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Lekárnička Stahl je prvkom, ktorý by mal byť prítomný v každej domácnosti a na pracovisku. Ide o nevyhnutný produkt v prípade ohrozenia života. Obsah lekárničky vám umožní pomôcť zranenému. Môžete ho pripevniť na stenu alebo schovať do skrine či auta, takže budete pripravení na každú eventualitu.
Vlastnosti a výhody
Lekárnička Stahl 26 x 17 x 8 cm DIN 13157 je jedným z najužitočnejších produktov. Mal by byť dostupný doma, v škole aj v práci. Červená farba krytu uľahčí nájdenie v každej miestnosti - okamžite upúta, čo umožní rýchlejšiu reakciu. Tento produkt môžete skladovať ľubovoľným spôsobom. Má ako pevnú rukoväť, vďaka ktorej ju môžete pripevniť na stenu, tak aj praktickú rúčku na prenášanie, vďaka ktorej je vhodná aj na držanie v aute. Lekárnička Stahl okrem základnej výbavy obsahuje aj život zachraňujúci prístroj na umelé dýchanie. Pozrite si aj ďalšie typy a veľkosti súprav prvej pomoci v sortimente predajne Castorama.
- Nevyhnutný prvok vybavenia firiem a kancelárií
- Užitočné v domácnostiach
- Pevne vyrobené
- Zachraňovať životy
- Držiak na stenu, rukoväť pre ľahké prenášanie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | LEKÁRNIČKA |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Stahl |
| Hĺbka produktu | 80 mm |
| Šírka produktu | 260 mm |
| Výška produktu | 170 mm |
| séria | Stahl |
| Zahrnuté | Držiak na stenu, rukoväť pre ľahké prenášanie |
| Farba | Červená |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5908236804254 |

1850 + recenzí









