DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Bezpečnosť a ochrana zdravia
- Lekárničky
- Stahl lekárnička 33 x 24,5 x 12,5 cm DIN 13157
Stahl lekárnička 33 x 24,5 x 12,5 cm DIN 13157
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stahl lekárnička 33 x 24,5 x 12,5 cm DIN 131573-7 dní71,09 €57,80 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Lekárnička Stahl je nevyhnutnosťou v každej domácnosti a na pracovisku. Vo vnútri nájdete všetky potrebné produkty, ktoré vám pomôžu rýchlo a efektívne pomôcť tým, ktorí to potrebujú. Lekárničku môžete pripevniť na stenu vďaka vstavanému držiaku. Vďaka praktickej rukoväti ho môžete tiež kamkoľvek premiestniť.
Vlastnosti a výhody
Lekárničku Stahl 33 x 24,5 x 12,5 cm DIN 13157 si vďaka šikovnej rukoväti môžete vziať kamkoľvek. Môžete ho umiestniť do skrinky či auta, alebo pripevniť na stenu, kde bude najlepšie viditeľný. Vnútri nájdete všetky potrebné pomôcky, ako sú náplasti, obväzy a pokyny pre prvú pomoc. Dôležité je, že každý z týchto prvkov bol vyrobený v súlade s normami EÚ, takže máte zaručenú ich sterilitu. Lekárnička Stahl je dostupná v pútavej červenej farbe. Jeho puzdro je vyrobené z kvalitného plastu, takže sa pri preprave nepoškodí. V sortimente predajne Castorama sú aj ďalšie modely lekárničiek.
- Nevyhnutný prvok vybavenia firiem a kancelárií
- Užitočné v domácnostiach
- Pevne vyrobené
- Zachraňovať životy
- Držiak na stenu, rukoväť pre ľahké prenášanie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | LEKÁRNIČKA |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Stahl |
| Hĺbka produktu | 125 mm |
| Šírka produktu | 330 mm |
| Výška produktu | 245 mm |
| séria | Stahl |
| Zahrnuté | Držiak na stenu, rukoväť pre ľahké prenášanie |
| Farba | Oranžová |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5908236807200 |

1850 + recenzí









