DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Stolové náradie
- Príslušenstvo pre stolové nástroje
- Stojan na rezanie dreva Magnusson
Stojan na rezanie dreva Magnusson
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stojan na rezanie dreva Magnusson3-7 dní43,34 €35,24 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Silný rám z uhlíkovej ocele je pevný a odolný
- Má zuby, ktoré zaisťujú stabilitu dreva pri rezaní
- Nízka hmotnosť a skladateľné pre ľahké skladovanie
- Odolný rám
- Stabilita pri rezaní
- Ľahká konštrukcia
- Skladací pre ľahké skladovanie
- Práškové lakovanie
- 3 výškové nastavenia
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Stojan na rezanie dreva |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Set |
| záruka výrobcu | Život |
| Marka | Magnusson |
| Hĺbka produktu | 670 mm |
| Maximálny priemer polena | 300 mm |
| Šírka produktu | 850 mm |
| Výška produktu | 892 mm |
| Počet nastavení výšky | 3 |
| Maximálne zaťaženie | 130 kg |
| Hmotnosť produktu | 6,1 kg |
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Práškové lakovanie |
| Pokyny na skladovanie | Skladujte prosím v suchom prostredí |
| Skladanie | Skladanie |
| Vyžaduje sa montáž | Vyžaduje sa montáž |
| Kód produktu | 5059340086491 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











