DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
Stolová doska lamino 62 x 2,8 x 240 cm, dub svetlý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stolová doska lamino 62 x 2,8 x 240 cm, dub svetlý3-7 dní126 €102,44 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Pre bezpečné dodanie produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Produkt navrhnutý na zabezpečenie najvyššej kvality a výkonu
- Strávili sme mnoho hodín navrhovaním našich laminátových kuchynských dosiek tak, aby sa čo najviac podobali doskám vyrobeným z prírodných materiálov, a tak vám môžeme ponúknuť cenovo atraktívne produkty, ktoré vyzerajú, akoby boli vyrobené z prírodných surovín.
- Ideálne pre kuchyňu s jednoduchou údržbou - stačí len utrieť
- Táto pracovná doska s dubovým efektom bola navrhnutá s ohľadom na funkčnosť a jednoduchú údržbu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Pracovná doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| záruka výrobcu | 7 rokov |
| Dĺžka produktu | 2400 mm |
| Hĺbka produktu | 620 mm |
| Hrúbka produktu | 28 mm |
| Šírka produktu | 620 mm |
| Štandardné | EN 438 |
| Ohňovzdorné | Žiadna požiarna odolnosť |
| Dizajn produktu | Lita |
| séria | OPP |
| Typ pracovnej dosky | Pracovná doska |
| Typ vzorky | Nie ukážka |
| Dyha | dub |
| Krajina pôvodu | Poľsko |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 100 °C |
| Odolný voči škvrnám | Odolný voči škvrnám |
| Odolnosť voči plesniam | Žiadna odolnosť voči plesniam |
| Odolnosť voči vode | Žiadna vodeodolnosť |
| Odolnosť voči vysokým teplotám | Odolný voči vysokým teplotám |
| Odolnosť proti poškriabaniu | Odolný voči poškriabaniu |
| Skončiť | Matný |
| Okrajový profil | Lisované |
| Hmotnosť (kg) | 28,9 kg |
| Vyrobené na objednávku | Štandardná veľkosť |
| Odolnosť | Na ťažkú prácu |
| Effect | Dubový efekt |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Hnedá |
| Povrchová úprava | Bez dokončovania |
| Materiál | Laminát a drevotrieska |
| Kód produktu | 3663602636168 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











