DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Teleskopická kapucňa Franke FTC 532L GR/XS
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Teleskopická kapucňa Franke FTC 532L GR/XS3-7 dní130,52 €106,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Teleskopický odsávač pár Franke FTC 532L GR/XS je praktický kuchynský spotrebič. Vyznačuje sa tichou a efektívnou prevádzkou. Výrobok je vybavený tromi prevodmi a ľahko sa používa. Digestor má moderný tvar a odolnú konštrukciu. Pozrite si aj mnohé ďalšie spotrebiče Franke, ktoré môžete použiť na vybavenie vašej kuchyne. Nájdete ich v našej ponuke.
Vlastnosti a výhody
Zariaďujete si kuchyňu a hľadáte odolné a funkčné spotrebiče? Teleskopický digestor Franke FTC 532L GR/XS je skvelou voľbou, ak si ceníte vyššie spomínané vlastnosti. Napojený na vetracie potrubie účinne odstráni z miestnosti všetky tukové častice, prebytočný oxid uhličitý a vodnú paru vznikajúcu pri varení. Vďaka tomu bude používanie kuchyne oveľa príjemnejšie. Teleskopický digestor Franke FTC 532L GR/XS sa ľahko používa. Má tri prevodové stupne a vyznačuje sa tichým chodom motora. Výhodou je, že zariadenie môže pracovať v uzavretom okruhu. Výrobok je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, ktorá zaručuje dlhú životnosť. Pozrite si všetky kuchynské spotrebiče Franke dostupné v predajni Castorama.
- Veľmi tichý chod motora
- Možnosť práce v uzavretom okruhu
- Šírka: 50 cm
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kapucňa s výsuvným panelom |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Balenie |
| Marka | Franke |
| Hĺbka produktu | 280 mm |
| Výstupný priemer | 120 mm |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Výška produktu | 175 mm |
| séria | Teleskopický |
| Typ filtra | Hliníkový tuk |
| Typ kapucne | Teleskopický |
| Energetická trieda | D |
| Maximálna hladina hluku | 67 dB(A) |
| Výkon vo wattoch | 125 W |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Svetelná technika | LED |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Kód produktu | 7612985572590 |

1850 + recenzí









