DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stolové náradie
- Príslušenstvo pre stolové nástroje
- Univerzálny hobľovací a hrúbkovací nôž 210 mm 2 ks.
Univerzálny hobľovací a hrúbkovací nôž 210 mm 2 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Univerzálny hobľovací a hrúbkovací nôž 210 mm 2 ks.3-7 dní29,58 €24,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Univerzálny hobľovací a hrúbkovací nôž bol navrhnutý a vyrobený v súlade s najvyššími štandardmi kvality. Nástroj umožňuje presné spracovanie drevených materiálov. Môžete ich jednoducho nastaviť a nainštalovať do zariadenia. Náš sortiment zahŕňa množstvo ďalších nožov Universal a príslušenstva, ktoré sa líšia technickými parametrami.
Vlastnosti a výhody
Univerzálny hobľovací a hrúbkovací nôž 210 mm, 2 ks, je užitočným nástrojom v profesionálnych aj hobby dielňach. Môže sa použiť pri spracovaní dreva a materiálov na báze dreva. Budete sa starať o hrany, povrch a robiť rôzne profily. Výrobok je vyrobený z rýchloreznej ocele, ktorá sa vyznačuje vynikajúcou odolnosťou. Vďaka tomu vám prvok bude slúžiť dlhú dobu pri zachovaní svojich vlastností. Univerzálny hobľovací a hrúbkovací nôž sa veľmi jednoducho inštaluje. Zabezpečuje presné rezanie, ktoré zlepší kvalitu a tempo vašej práce. Sada obsahuje dva nože s rovnakými parametrami. Ak kupujete stolárske náradie, tento výrobok musí byť súčasťou vášho vybavenia.
- Jednoduchá inštalácia
- Rýchlejšie rezanie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Čepeľ pre hobľovacie a hrúbkovacie stroje |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Univerzálny |
| Dĺžka čepele | 210 mm |
| Hrúbka čepele | 1,5 mm |
| Šírka čepele | 16,5 mm |
| Materiál | Vysokorýchlostná oceľ (HSS) |
| Kód produktu | 3663602447511 |

1850 + recenzí









