DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavebné zariadenie
- Stavebné miešačky
- Zmontovaná miešačka betónu Altrad BWE-165
Zmontovaná miešačka betónu Altrad BWE-165
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zmontovaná miešačka betónu Altrad BWE-1653-7 dní500,61 €407 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Na stavbe bude užitočná miešačka na betón, pretože umožňuje prípravu betónových zmesí, ako aj vápenných a cementových mált. Oranžová farba je viditeľná z veľkej vzdialenosti, čo zníži riziko zasiahnutia zariadenia napríklad bagrom. Výrobok je vyrobený z uhlíkovej ocele, preto sa vyznačuje dlhou životnosťou.
Vlastnosti a výhody
Pri stavebných prácach sa často používa miešačka na betón, pretože umožňuje prípravu betónových zmesí, ale aj cementových a vápenných mált. Je vyrobený z uhlíkovej ocele, takže vám bude slúžiť dlho – tento materiál je odolný voči mechanickému poškodeniu. Zariadenie má intenzívnu oranžovú farbu, takže je viditeľné na stavbách z veľkej vzdialenosti, čím sa znižuje riziko zásahu napríklad bagrom. Disponuje zosilneným sklápacím mechanizmom, ktorý zabraňuje vysypaniu pripravených zmesí. Miešačka na betón je vybavená aj kolesom, ktoré umožňuje jej ľahké naklápanie. Navrhovaná ponuka obsahuje rôzne typy tohto produktu, takže si môžete vybrať model, ktorý najlepšie vyhovuje vašim očakávaniam.
- Liatinový veniec
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Altrad |
| Hĺbka produktu | 1295 mm |
| Šírka produktu | 735 mm |
| Výška produktu | 1415 mm |
| Výkon vo wattoch | 900 W |
| Napájacie napätie | 230V |
| Kapacita miešania | 165 l |
| Úroveň hluku | 85 dB(A) |
| Rýchlosť otáčania bubna | 23 ot./min |
| Farba | Oranžová |
| Materiál | uhlíková oceľ |
| Shell | Práškové lakovanie |
| Kód produktu | 5908280849409 |

1850 + recenzí








