DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Zoraďovač Franke EasySort 450-1-2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zoraďovač Franke EasySort 450-1-23-7 dní48,97 €39,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Triedička Franke EasySort je nádoba na odpad s objemom 11-20 l Je určená na inštaláciu do kuchyne so skrinkami s výsuvným čelom. Model je vyrobený z ekologického recyklovaného materiálu a redukuje rast baktérií až o 99%. Triedič vyžaduje pre inštaláciu dokúpenie univerzálneho nadstavca 522796 alebo nástenného sifónu.
Vlastnosti a výhody
Triedič Franke EasySort 450-1-2 je inovatívna a ľahko sa čistí nádoba na odpad. Je vyrobený z recyklovaného materiálu. Tiež znižuje rast baktérií až o 99%. To vám umožní udržiavať vysoký hygienický štandard v kuchyni. Triedič Franke EasySort je určený na inštaláciu do kuchynských skriniek s posuvným čelom. Jeho objem je od 11 do 20 litrov. To vám umožní triediť rôzne druhy odpadu. Nádoba je vyrobená z odolného čierneho plastu. Pri inštalácii triediča do drezovej skrinky je potrebné dokúpiť univerzálny nástavec. Rozmery triedičky sú 378 mm x 414 mm x 343 mm. Na výrobok zo série EasySort sa vzťahuje 2-ročná záruka. Sada obsahuje jednu nádobu s objemom 14,5 litra a dve nádoby s objemom 7,4 litra.
- Jednoduché čistenie
- Redukcia rastu baktérií až o 99%
- Vyrobené z ekologického recyklovaného materiálu
- Na inštaláciu do skriniek s posuvným čelom
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Odpadový kôš |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 3 |
| Akýsi balík | Set |
| Marka | Franke |
| Hĺbka produktu | 343 mm |
| Šírka produktu | 414 mm |
| Výška produktu | 378 mm |
| séria | EasySort |
| Zahrnuté | 1 x 14,5 l; 2 x 7,4 l |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | Plastové |
| Cieľová miestnosť | Kuchyňa |
| Kód produktu | 7612981921415 |

1850 + recenzí









