DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Zoraďovač Franke EasySort 450-2-0
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zoraďovač Franke EasySort 450-2-03-7 dní45,51 €37 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Triedič Franke EasySort je praktickým riešením na ukladanie odpadu v kuchyni. Model je vyrobený z odolného a ekologického čierneho plastu. Má ľahko čistiteľné vnútro, ktoré znižuje množenie baktérií až o 99 %. Triedič sa výborne hodí ako vstavaný prvok do skríň s posuvným čelom.
Vlastnosti a výhody
Triedič Franke EasySort 450-2-0 je moderný a praktický triedič na triedenie odpadu v kuchyni. Je vyrobený z odolného, ekologického a ľahko čistiteľného plastu v univerzálnej čiernej farbe. Plast znižuje rast baktérií o 99%. Vďaka tomu je v kuchyni oveľa jednoduchšie udržiavať poriadok. Model je ideálny pre skrinky s výsuvným čelom. Jeho rozmery sú 378 x 414 x 343 mm. Triedič Franke EasySort obsahuje dva odpadkové koše, každý s objemom 14,5 litra. Pre inštaláciu triediča do drezovej skrinky je potrebné dokúpiť univerzálny nadstavec 522796 alebo nástenný sifón. Na triedič zo série EasySort je záruka 2 roky. Je tiež ideálnou voľbou pre ľudí, ktorým záleží na životnom prostredí a chcú vo svojej kuchyni efektívne triediť odpad.
- Jednoduché čistenie
- Redukcia rastu baktérií až o 99%
- Vyrobené z ekologického recyklovaného materiálu
- Na inštaláciu do skriniek s posuvným čelom
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Odpadový kôš |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Akýsi balík | Set |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Franke |
| Dĺžka produktu | 378 mm |
| Hĺbka produktu | 343 mm |
| Šírka produktu | 414 mm |
| Výška produktu | 378 mm |
| séria | EasySort |
| Rozdelenie kapacity | 2 x 14,5 litra |
| Zahrnuté | 2 x 14,5 litra |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | Plastové |
| Cieľová miestnosť | Kuchyňa |
| Kód produktu | 7612981921545 |

1850 + recenzí









