DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Zoraďovač Franke EasySort 600-2-2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zoraďovač Franke EasySort 600-2-23-7 dní59,37 €48,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Triedič Franke EasySort 600-2-2 nájde využitie v kuchyni. Ide o ľahko čistiteľný odpadkový kôš. Znižuje tvorbu baktérií takmer o sto percent. Výrobok je vyrobený z ekologického recyklovaného materiálu. Vhodné na inštaláciu do skriniek s posuvným čelom. Kôš umožňuje pohodlne triediť odpad z domácnosti.
Vlastnosti a výhody
Triedič Franke EasySort 600-2-2 je funkčný výrobok určený na použitie v kuchyni. Produkt zo série EasySort je vyrobený z čierneho plastu. Ide o plne ekologický recyklovaný materiál. Vďaka tomu košík znižuje rast baktérií až o 99%. Triedič Franke EasySort 600-2-2 sa ľahko čistí. Vďaka tomu ho môžete pohodlne udržiavať v čistote. Tento produkt je možné inštalovať do skrinky s posuvným čelom. Vďaka tomu ho šikovne schováte do nábytku vo vašej kuchyni. Pozrite si aj ďalšie košíky dostupné v predajniach Castorama. Okrem modelov určených na inštaláciu do skríň nájdete aj voľne stojace a záhradné triediče.
- Jednoduché čistenie
- Redukcia rastu baktérií až o 99%
- Vyrobené z ekologického recyklovaného materiálu
- Na inštaláciu do skriniek s posuvným čelom
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Odpadový kôš |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 4 |
| Akýsi balík | Set |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Franke |
| Dĺžka produktu | 378 mm |
| Hĺbka produktu | 343 mm |
| Šírka produktu | 564 mm |
| Výška produktu | 378 mm |
| séria | EasySort |
| Rozdelenie kapacity | 2 x 14,5 l; 2 x 7,4 l |
| Zahrnuté | 2 x 14,5 l; 2 x 7,4 l |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | Plastové |
| Cieľová miestnosť | Kuchyňa |
| Kód produktu | 7612981921743 |

1850 + recenzí









