DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Zoraďovač Franke EasySort 600-3-0
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zoraďovač Franke EasySort 600-3-03-7 dní55,90 €45,45 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Triedič Franke EasySort je čierny odpadkový kôš s objemom 41-50 litrov. Je vyrobený z ekologického recyklovaného materiálu. Dá sa jednoducho umiestniť do skrinky s posuvným čelom, čo značne uľahčuje používanie. Má zníženie rastu baktérií až o 99%. Vyžaduje zakúpenie univerzálneho predlžovača 522796 alebo nástenného sifónu.
Vlastnosti a výhody
Triedič Franke EasySort 600-3-0 je funkčným riešením do každej kuchyne. Jeho objem je 41-50 litrov. To znamená, že pojme veľa odpadu. Model je vyrobený z recyklovaného materiálu. Jednou z jeho výhod je jednoduché čistenie a zníženie množenia baktérií až o 99 %, čo uľahčuje udržiavanie poriadku v kuchyni. Triedič Franke EasySort bol navrhnutý tak, aby sa dal jednoducho nainštalovať do skrine s posuvným čelom. Vyžaduje si to však zakúpenie univerzálneho nadstavca 522796 alebo nástenného sifónu. Model je dostupný v čiernej farbe, ktorá mu dodáva elegantný a moderný vzhľad. Jeho rozmery sú 378 x 564 x 343 mm. Výrobca poskytuje na výrobok dvojročnú záruku. Triedič zo série EasySort pozostáva z 3 košov s objemom 3 x 14,5 l.
- Jednoduché čistenie
- Redukcia rastu baktérií až o 99%
- Vyrobené z ekologického recyklovaného materiálu
- Na inštaláciu do skriniek s posuvným čelom
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Odpadový kôš |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 3 |
| Akýsi balík | Set |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Franke |
| Dĺžka produktu | 378 mm |
| Hĺbka produktu | 343 mm |
| Šírka produktu | 564 mm |
| Výška produktu | 378 mm |
| séria | EasySort |
| Rozdelenie kapacity | 3 x 14,5 litra |
| Zahrnuté | 3 x 14,5 litra |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | Plastové |
| Cieľová miestnosť | Kuchyňa |
| Kód produktu | 7612981921736 |

1850 + recenzí









