DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Prípravky na ošetrenie dreva
- Impregnácie na drevo
- Altax Impregnácia Jednovrstvová gaštanová 9 l
Altax Impregnácia Jednovrstvová gaštanová 9 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Altax Impregnácia Jednovrstvová gaštanová 9 l3-7 dní40,04 €32,55 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Impregnácia Altax One Layer Gaštan je prípravok, ktorý poskytuje účinnú ochranu dreva pred škodlivými vplyvmi poveternostných podmienok. Vďaka tejto ochrane je drevo odolné voči vlhkosti, UV žiareniu a teplotným výkyvom, čo predlžuje jeho životnosť. Stojí za to zdôrazniť, že táto impregnácia rýchlo schne. Táto vlastnosť umožňuje jednoduchú a pohodlnú aplikáciu.
Vlastnosti a výhody
Altax One Layer Gaštan Impregnácia 9 l je výborný ochranný prostriedok na prvky záhradnej architektúry z dreva alebo betónu. Už jedna vrstva impregnácie poskytuje účinnú ochranu povrchu pred poveternostnými vplyvmi. Prípravok rýchlo schne a umožňuje renováciu prvkov záhradnej architektúry za jeden deň. Doba schnutia je len 4 hodiny.Impregnácia má špeciálnu konzistenciu. To uľahčuje aplikáciu a zabraňuje kvapkaniu. Predložené balenie obsahuje 9 litrov impregnácie. To stačí na pokrytie plochy až 54 m2. Impregnácia Altax One Layer Gaštan je ideálna na renováciu dreveníc, pergol alebo plotov. Jeho účinnosť je 6 m2/l. Gaštanová farba dodáva povrchom prirodzený vzhľad.
- Dlhá ochrana
- Jednoduchá aplikácia
- Rýchlo schne
- Chráni pred poveternostnými vplyvmi
- Nekvapká
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Impregnácia |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Altax |
| Maximálna úroveň VOC pre produkt | 130 g/l |
| Pokrytie | 54 m² |
| Spotreba na liter | 6 m²/l |
| Typ kontajnera | Vedro |
| Ochranný čas | 5 rokov |
| Doba schnutia | 4 hodiny |
| Informácie pre používateľa | Náradie po použití umyte vodou |
| Informácie o VOC | 10 g/l |
| Počet vrstiev | 1 |
| Spôsob aplikácie | Kefa |
| Objem | 9000 ml |
| Hmotnosť (kg) | 9,8 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Gaštan |
| Kód produktu | 5900172975920 |

1850 + recenzí








