DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazény a záhradné vírivky
- Bazén Bestway s filtrom 3,66 x 0,76 m
Bazén Bestway s filtrom 3,66 x 0,76 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bazén Bestway s filtrom 3,66 x 0,76 m3-7 dní107,80 €87,64 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Bazén Bestway s filtrom vám a vašej rodine umožní schladiť sa v horúcich dňoch. Vďaka mäkkej povrchovej úprave je model bezpečný pre deti. Udržať vodu čistú nebude problém vďaka filtru, ktorý je súčasťou súpravy. Bazén využijete počas mnohých letných sezón. Je vyrobený z materiálov odolných voči UV žiareniu.
Vlastnosti a výhody
Bazén Bestway s filtrom 3,66 x 0,76 m využijete na rekreačnom pozemku alebo doma. Bude atrakciou počas detskej narodeninovej oslavy alebo grilovačky s priateľmi. Model vyrobený z PVC a polyesteru nepoškodí ani silné slnečné žiarenie. Bazén Bestway s filtrom je stabilný a zaistí bezpečnosť užívateľov. Všetko, čo musíte urobiť, je prispôsobiť množstvo vody výške osôb používajúcich nádrž. Deti aj dospelí si môžu zaplávať v modrom bazéne Bestway. Voda zostane priehľadná po dlhú dobu. Je to možné vďaka filtru, ktorý dostanete k okrúhlemu modelu. V našom sortimente nájdete aj väčšie bazény. Prezrite si ponúkané produkty a vyberte si model vhodný pre veľkosť vašej záhrady.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Najlepší spôsob, ako |
| Priemer (cm) | 366 cm |
| výška (cm) | 76 cm |
| Kapacita (l) | 5377L |
| Zahrnuté | Bazén s prírubou, filtrácia |
| Hmotnosť (kg) | 14,32 kg |
| Farba | Modrá |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Polyester (PES) a polyvinylchlorid (PVC) |
| Kód produktu | 6942138951363 |

1850 + recenzí








