DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazény a záhradné vírivky
- Bazén na ráme Bestway, 4,6 x 1,2 m, oceľ
Bazén na ráme Bestway, 4,6 x 1,2 m, oceľ
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bazén na ráme Bestway, 4,6 x 1,2 m, oceľ3-7 dní961,10 €781,38 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Je vaša záhrada pripravená na leto? Kúpte si bazén Bestway s oceľovým rámom, aby ste sa ochladili kedykoľvek budete chcieť. Pevná oceľová konštrukcia môže zostať vonku po celý rok. Súprava obsahuje okrem iného pohodlný obojstranný rebrík a filtračný systém. Pozrite si aj prenosné bazény s rýchlou montážou dostupné v predajniach Castorama.
Vlastnosti a výhody
Bazén Bestway 4,6 x 1,2 m s oceľovým rámom je dokonalým modelom pre trvalú inštaláciu vo vašej záhrade alebo na pozemku. Steny bazéna sú vyrobené z oceľového plechu a interiér je pokrytý PVC fóliou s UV filtrom. Vďaka tomu nedôjde k poškodeniu bazéna bez ohľadu na poveternostné podmienky. Okraj bazénového umývadla vytvára širokú praktickú policu. Obojstranný rebrík je pohodlný a bezpečný spôsob vstupu do vody. Samotná montáž je jednoduchá a zaberie vám asi dve hodiny. Uistite sa, že máte dvoch ľudí, ktorí vám pomôžu. Osemhranný bazén na oceľovom ráme Bestway je najlepšie naplniť vodou do 90 % jeho kapacity – zmestí sa do neho potom cez sedemnásťtisíc litrov. Vďaka vstavanému skimmeru ľahko udržíte svoj bazén čistý. Pozrite si aj ďalšie veľkosti bazénov z našej ponuky.
- Čas montáže: 2 hodiny (3 osoby)
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Bazén s čerpadlom |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Najlepší spôsob, ako |
| Priemer (cm) | 460 cm |
| výška (cm) | 120 cm |
| Typ filtra | Pieskový filter |
| Kapacita (l) | 17430L |
| Vyžaduje sa montáž | Vyžaduje sa montáž |
| Zahrnuté | 1 x filtračný systém, rebrík 122 cm, podložka |
| Hmotnosť (kg) | 138,3 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Osemhranné |
| Materiál rámu | Kovové |
| Materiál | Plast a oceľ |
| veková skupina | Dospelí |
| Kód produktu | 6941607311660 |

1850 + recenzí








