DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Bazény a príslušenstvo
- Bazény a záhradné vírivky
- Bazén na ráme Bestway Comfort Jet, 6,1 x 3,66 m, murovaný
Bazén na ráme Bestway Comfort Jet, 6,1 x 3,66 m, murovaný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bazén na ráme Bestway Comfort Jet, 6,1 x 3,66 m, murovaný3-7 dní649,58 €528,11 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Bazén na tehlovom ráme Bestway Comfort Jet pojme až dvadsaťtisíc litrov vody. Jedná sa o veľmi veľký záhradný bazén. Bolo to urobené aj esteticky. Rámový bazén sa ľahko montuje. Sada obsahuje pumpu, antibakteriálny filter, masážne trysky, LED svetlo a rebrík. S ním vytvoríte pôsobivý záhradný bazén.
Vlastnosti a výhody
Snívate o veľkom bazéne vo vašej záhrade? Nemusíte si najať renovačný tím. Namiesto toho použite bazén na tehlovom ráme Bestway Comfort Jet 6,1 x 3,66 m. Jeho montáž je veľmi jednoduchá a rýchla. Odolný rám vám umožní zachovať zamýšľaný tvar tohto produktu. Bazén na tehlovom ráme Bestway Comfort Jet bol esteticky dokončený vzorom imitujúcim sivú tehlu. Zmestíte do nej až dvadsaťtisíc litrov vody. Preto je vhodný pre väčší počet osôb. Ideálne na párty pri bazéne. Sada obsahuje aj filtračné čerpadlo, masážne trysky, LED svetlo a rebrík. Chcete o niečo menšiu veľkosť bazéna pre malú záhradu. Predajne Castorama ponúkajú veľmi veľký výber dostupných modelov.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Jacuzzi |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Hĺbka (cm) | 72,5 cm |
| šírka (cm) | 57,5 cm |
| výška (cm) | 153 cm |
| Kapacita | 20241L |
| Zahrnuté | bazén, filtračné čerpadlo, antibakteriálny filter čerpadla typu IV, masážna tryska, viacfarebná LED, rebrík |
| Hmotnosť (kg) | 104,56 kg |
| Farba | Šedá |
| Tvar produktu | Oválny |
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Vzor | Tehla |
| Kód produktu | 6942138987348 |

1850 + recenzí











